Skip to main content

Fiumei Residence v Budapešti

Zabezpečíme prenájom/ AirBnb a kompletnú správu Vašej nehnuteľnosti.

Náš obytný komplex bude postavený v blízkosti železničnej stanice Keleti a bude odovzdaný v druhej polovici roka 2023. Vytvoríme 58 bytov ( 4 penthousy so strešnými záhradami) v 2 budovách, medzi ktorými bude príjemná zelená plocha, ktorá zabezpečí ideálne bývanie. Vzhľadom na lokalitu a výborné dopravné spojenie, ktoré zabezpečujú 2 blízke linky metra, sú byty ponúkané najmä investorom a klientom, ktorí hľadajú bývanie v centre mesta.

Architektúra

Rustikálny tehlový obklad sa bude nachádzať na prvej budove smerom do ulice od 1. do 6. poschodia. Pre obyvateľov budú k dispozícii 2 úrovne garáží, každá úroveň s vlastným vchodom.

Penthousy

Penthausy sa nachádzajú na 7. poschodí. na 8. poschodí budú vybudované strešné záhrady, ktoré sú súčasťou penthausov. Ponúkajú nádherné výhľady na panorámu mesta Budapešť.

Apartmány

Každý byt je vybavený laminátovými podlahami, kompletnými kúpeľňami a interiérovými dverami. Technické parametre budovy sú podrobne opísané v technickom zadaní:

Investícia

Z hľadiska polohy a technického obsahu ide o bezpečnú investíciu. Vhodnú na dlhodobý i krátkodobý prenájom. S ročným výnosom z prenájmu až 8 %. Zabezpečíme prenájom/ AirBnb a kompletnú správu Vašej nehnuteľnosti.

Transport

Lokalita má výnimočný potenciál na trhu s bývaním „mestského typu“.
Nachádza sa na jednom z najrušnejších dopravných uzlov v Budapešti, ktorý poskytuje priamy prístup k 2 linkám metra.  Železničná stanica Keleti je „bránou do mesta“ pre cestujúcich prichádzajúcich do Budapešti.

Zábava

Bytový dom je postavený v srdci centra mesta, kde nájdete v pešej vzdialenosti známe reštaurácie, bary a nákupné centrá, ako aj kultúrne zážitky v neďalekom historickom Erkelovom divadle.

Keďže výstavba stále prebieha, vychádzame našim klientom v ústrety a v rámci pôdorysov sú možné malé úpravy.

Galéria

Pozrite si našu galériu s ďalšími zaujímavými obrázkami.

Fiumei Residence investičné byty v Budapešti  sú ochranou Vašich úspor pred infláciou.

Technická špecifikácia

Navrhli sme energeticky úspornú budovu so systémom vykurovania/chladenia pomocou tepelného čerpadla, zameranú na energetickú udržateľnosť každej jednotky.

Pozrite si apartmány
Tienenie Diaľkovo ovládané vonkajšie antracitové hliníkové žalúzie do každého bytu (príprava). Bezpečnostné sklá pre fasádne byty s extra zvukovou izoláciou.
Vykurovanie Energeticky úsporné plynové ústredné kúrenie napojené na tepelné čerpadlo, riadené autonómnym termostatom pre každý byt. Podlahové kúrenie pre Penthousy.
Klimatizácia Príprava split jednotky pre každý apartmán. Fan-coil jednotky pre fasádu a chladiace panely pre strešné byty napojené na tepelné čerpadlo.
Vetranie Vetranie s rekuperáciou tepla so systémom filtrácie vzduchu pre fasádne (lokálne) a strešné (centralizované) byty.
Výťah Hlavný výťah je umiestnený v budove B a je spojený s budovou A zastrešenou lávkou pre peších.
Parkovanie Dve úrovne garážového státia pre každého obyvateľa (pozemné a podzemné), každé so samostatným priestranným vchodom a možnosťou nabíjania EV na vybraných miestach.
Sklady 30 skladov na úrovniach garáží v blízkosti parkovacích miest, 3 – 6 m2 pre obyvateľov nášho projektu.
Vybavenie Na prízemí sa nachádza bezpečný priestor na bicykle pre obyvateľov a samostatná miestnosť na recykláciu.
Záhrada Vnútorný a zadný dvor budov je plne pokrytý zeleňou so stromami a kríkmi zavlažovanými automatickým zavlažovacím systémom.

Zistite viac o Fiumei Residence už dnes.
Kompletné informácie v anglickom a maďarskom jazyku nájdete na našej webovej stránke.

FIUMEI RESIDENCE

Kontaktujte nás

+421 905 362 619       Mgr. Ildikó Chalkia

                                      SK, ENG, HU

info@fiumeiresidence.hu